skuteczne szkolenia wystąpień publicznych

INDYWIDUALNE

Szkolenia indywidualne to najefektywniejsza forma pracy, jaką mogę Ci zaproponować. Dotyczy to zarówno osób początkujących, jak i doświadczonych.

Na takim spotkaniu 100% czasu poświęcam Tobie, Twoim celom i Twoim problemom. Dla porównania podczas treningu z grupą ośmioosobową jest to ok 12,5 % czasu. Czyli jeśli pracujemy osiem godzin, to w przypadku szkolenia indywidualnego masz osiem godzin mojej niepodzielnej uwagi, a podczas szkolenia grupowego masz tylko jedną godzinę (przy grupie ośmioosobowej).

Jest to najbardziej intensywna i najbardziej dopasowana do twoich specyficznych potrzeb forma treningu jaka jest możliwa. Daje ona również najszybsze i najbardziej spektakularne rezultaty. Co robimy na takim szkoleniu? Zazwyczaj pracujemy nad przygotowaniem Twojego konkretnego przemówienia, które ma nastąpić  w bliskiej lub dalszej przyszłości. Taka praca obejmuje:

1.) Nauczenie Cię, jak właściwie przygotowywać się do wystąpień, co jest kluczową sprawą, bardzo często całkowicie pomijaną na szkoleniach tego typu.

2.) Zbudowanie najlepszej struktury wystąpienia, czyli określenie co powiesz i w jakiej kolejności.

3.) Wypracowanie kluczowych słów, zwrotów i struktur językowych, które będą w tej konkretnej sytuacji miały największą “siłę rażenia”.

4.) Dobranie dla Twojej prezentacji najmocniejszych chwytów retorycznych z mojego bogatego arsenału i wplecenie jej do treści wystąpienia, tak by brzmiały całkowicie naturalnie.

5.) Nauczenie Cię, jak odpowiadać na trudne pytania i zachowanie publiczności których możesz się obawiać (także na pytania od dziennikarzy).

Jak widzisz, pomimo że skupiamy się tu na konkretnej prezentacji, to umiejętności których się tu nauczysz będziesz mógł użyć również podczas kolejnych wystąpień.

„Szkolenie dało bardzo dobre rezultaty – wystąpienie do którego przygotowywał mnie Dominik, było pełnym sukcesem. Osiągnęłam wszystkie założone dla tej prezentacji cele, a publiczności bardzo się podobało”
Mirosława Kędzia
Dyrektor Finansowa i członek zarządu Audio SAT Sp. z o.o.

“Polecam szkolenie z wystąpień publicznych prowadzone przez Dominika Lipińskiego. Szczególnie cenne uwagi na temat praktycznych aspektów prezentacji, były dla mnie wskazówką jak zbudować i przedstawić prezentację, aby była ona ciekawa dla odbiorcy i łatwa do przyswojenia dla mnie.”

Michał Kubik
Pełnomocnik zarządu ds. sprzedaży Jago-Pro Sp. z o.o.

“Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu indywidualnym prowadzonym przez Pana Dominika Lipińskiego a dotyczącym prezentacji i wystąpień publicznych. Szkolenie to okazało się niezmiernie kształcące – prezentacja do której się przygotowywaliśmy poszła świetnie i została doceniona przez publiczność. Z pełnym przekonaniem mogę polecać usługi Pana Dominika Lipińskiego w obszarze przygotowania do prezentacji i wystąpień publicznych.”

Paweł Grzywaczewski
Dyrektor sprzedaży i członek zarządu Anwim Sp. z o.o.

X
X

wystąpienia publiczne szkolenie