skuteczne szkolenia wystąpień publicznych

GRUPOWE

Szkolenia wystąpień publicznych dla grup zazwyczaj przygotowuję dopasowując w mniejszym lub większym stopniu ich zawartość do potrzeb konkretnych osób, które w warsztatach mają uczestniczyć. Zawsze jednak kieruję się kilkoma podstawowymi założeniami.  Na moich szkoleniach:

1.) Pracujesz na swojej prawdziwej prezentacji (takiej która nastąpi, albo która już się zdarzyła i na przykład poszła źle). Dzięki temu wszystko co wypracujemy, przenosisz od razu do swojej praktyki biznesowej.

2.) Poznajesz konkretne wzory i struktury językowe, które były i są używane przez najlepszych mówców w historii, a które pozwolą Ci mówić w sposób przyciągający uwagę słuchaczy z nieodpartą siłą.

3.) Praktycznie stosujesz wszystkie podawane przeze mnie techniki. Jesteś na scenie nawet kilkanaście razy, więc naprawdę uczysz się jak wprowadzać je w życie. Dzięki samej teorii nikt jeszcze nie nauczył się ani jazdy samochodem, ani sztuk walki, ani przemawiania publicznego.

4.) Dostajesz ode mnie mnóstwo bezpośredniego feedbacku, dzięki czemu szybko wyeliminujesz błędy, nawet te, z których teraz jeszcze nie zdajesz sobie sprawy.

5.) Ćwiczysz odpowiadanie na trudne pytania na autentycznych case’ach ze swojej własnej praktyki biznesowej. Drugi raz nie dasz się już zagiąć w ten sam sposób. Poznajesz również sprawdzone odpowiedzi na najczęstsze manipulacje ‘przeszkadzaczy’.

6.) Uczysz się metody, umożliwiającej Ci precyzyjnie wyrażać dokładnie to co masz na myśli. Istnieje metoda, która praktycznie wymusza to na Tobie, nawet wtedy, gdy masz tendencje do chaotycznego i niejasnego myślenia i mówienia. Jest to niezwykle ważny aspekt komunikacji biznesowej, ponieważ biznes nie polega na robieniu show (czego uczy większość szkoleń z wystąpień publicznych na rynku), a na skuteczności w realizowaniu celów.

Szkolenia grupowe prowadzę wyłącznie w formie zamkniętej – dla firm. Jeśli nie ma możliwości, by Twoja firma zakupiła warsztaty dla całej grupy osób, proponuję Ci szkolenie indywidualne.

wystąpienia publiczne szkolenie