skuteczne szkolenia wystąpień publicznych

REFERENCJE

Tutaj możesz przeczytać opinie uczestników moich szkoleń:

“Uczestniczyłem w już słynnym kilkunastogodzinnym szkoleniu Dominika. Prowadząc szkolenia wychodzi on z założenia, iż jego zadanie polega nie na przedstawieniu Ci wiedzy którą posiada, ale na nauczeniu Cię nowych konkretnych umiejętności.

Zapisując się na szkolenia Dominika nie zostałem tylko jego uczestnikiem, zostałem obiektem widocznych zmian.”

Paweł Czerwiński
Konsultant Ekspert, SAP Polska

……………………

“W paru słowach chciałbym zarekomendować trenera, Pana Dominika Lipińskiego, z którym miałem przyjemność współpracować na szkoleniu pod tytułem „Przemówienia publiczne”.

Pan Dominik w sposób profesjonalny przedstawił mi niezbędne narzędzia, które należy uwzględnić i wdrożyć podczas przemówień publicznych. Trener dysponuje bogatą wiedzą teoretyczną oraz praktyczną, którą potrafi umiejętnie zaprezentować oraz przekazać w bardzo przystępny sposób.

Techniki przemowy, schematy postępowania, modyfikacje oraz „wybrnięcie” z nietypowych sytuacji, to tylko niektóre zagadnienia, które były poruszone na szkoleniu. Jasno określa cel swojej i naszej pracy i dąży do jego realizacji. Swobodna atmosfera szkolenia umożliwiała bezpośredni kontakt z trenerem oraz wyjaśnianie na bieżąco niektórych kwestii podczas ćwiczeń praktycznych.

Pomimo mojego osobistego doświadczenia w prezentacji produktów naszej firmy, zauważyłem wiele walorów szkolenia, które należy uwzględnić podczas przemówień publicznych. Uważam, że czas spędzony pod kierunkiem Pana Dominika zaowocuje sukcesem w mojej pracy.”

Grzegorz Bronikowski
Przedstawiciel Handlowy, MDH

……………………

“Nazywam się Piotr Iwaszko i pracuję w firmie, która zajmuje się planowaniem i projektowaniem farm wiatrowych. Inwestycje tego typu wymagają akceptacji miejscowych społeczności. W związku z tym często uczestniczę w zebraniach informacyjnych, organizowanych dla mieszkańców wsi jako przedstawiciel inwestora.

Widząc, że moje wystąpienia publiczne nie zawsze są na poziomie, jaki by mnie w pełni satysfakcjonował, wziąłem udział w szkoleniu proponowanym przez Dominika Lipińskiego. To był dobry pomysł. W ciągu dwóch dni szkolenia poznałem kilka ważnych umiejętności, potrzebnych w czasie przemówienia.  Zapamiętałem szczególnie cztery, które potem  naprawdę mi się przydały:
1) Cel – musimy dokładnie wiedzieć co chcemy przekazać i jaki efekt osiągnąć
2) Emocje – które przekazujemy w trakcie przemówienia liczą się często bardziej niż słowa
3) Mowa niewerbalna – sposób w jaki stoimy czy siedzimy, wzrok, mimika, gesty
4) Spontanicznośc – być przygotowanym do wystąpienia ale tworzyć słowa, zdania tu i teraz – bez klepania wyuczonych na pamięć fraz.

Być może są to rzeczy, o których można usłyszeć na  tego typu szkoleniach, ale chyba tylko u Dominika trzeba tak dużo mówić i stosować to w praktycznych ćwiczeniach. I to jest, moim zdaniem, największym atutem zajęć u tego trenera – to połączenie teoretycznej wiedzy z bezpośrednim i natychmiastowym praktycznym zastosowaniem.  Dziękuję i serdecznie polecam.

Piotr Iwaszko

……………………

„Ogromne wrażenie na mnie wywarł zakres wiedzy Dominika z zakresu publicznych wystąpień. Nigdy nie przeszło mi nawet przez myśl, że jest to dziedzina tak rozległa. Nie było pytań, na które Dominik nie miałby odpowiedzi a każda z jego sugestii była warta zanotowania na przyszłość.

Od teraz zupełnie inaczej patrzę na zagadnienie wystąpień publicznych i szkolenie zachęciło mnie do dalszego doskonalenia siebie w tej kwestii, ponieważ nie sposób być skutecznym przedsiębiorcą, nie będąc dobrym mówcą.”

Bartek Kruszczyński 

……………………

“Trudno mówić o swoim startupie, bo jesteś za blisko i każdego dnia patrzysz na to co robisz z zupełnie innej perspektywy. Dominik powie Ci jak przedstawić Twój projekt,  tak aby inni go zrozumieli i się nim zainteresowali.”

Maciej Połoński

……………………

X
X

wystąpienia publiczne szkolenie