skuteczne szkolenia wystąpień publicznych

O MNIE

Nazywam się Dominik Lipiński i szkolę ludzi którzy występują publicznie i chcą to robić jak najlepiej. Zapewne nie interesowałoby Cię to, jak się nazywam ani co robię, gdyby nie to, że właśnie przeglądasz moją stronę internetową. Wiesz pewnie o tym, że wiele innych osób robi to samo co ja. Być może nawet zadajesz sobie pytanie:

Co czyni mnie wyjątkowym? Pozwól że Ci odpowiem.

Po pierwsze wyznaję zasadę „learning by doing”. Wiem, że żeby nauczyć się występować musisz występować. Na moich szkoleniach od razu, na samym początku wychodzisz na środek i mówisz do ludzi. Potem robisz to znowu i znowu i znowu… Podczas niektórych moich warsztatów możesz występować nawet szesnaście razy. Porównaj to z ofertami innych trenerów, którzy na 2-dniowym szkoleniu dają Ci szansę wystąpić dwa razy.

Po drugie pracuję dla efektu. To znaczy że kończymy szkolenie wtedy, kiedy zdobędziesz umiejętności po które przyszedłeś. Nie wyjdziesz dopóki nie będziesz zadowolony. Zdarzało mi się prowadzić jednodniowe warsztaty trwające ponad szesnaście godzin – tak, szesnaście godzin pod rząd.

Po trzecie każdego traktuję jako najważniejszego klienta. Na szkoleniu każdy wychodzi na środek i ćwiczy. Każdemu daję indywidualne wskazówki i bezpośredni feedback. Każdy ćwiczy użycie każdego narzędzia które prezentuję. Poprawiamy i ćwiczymy tak długo aż każdy poczuje i zobaczy dużą pozytywną różnicę. Jestem tam w 100% dla Ciebie i gwarantuję Ci że będziesz to czuć.

Zachęcam – zapoznaj się z ofertami innych trenerów i spróbuj znaleźć coś równie atrakcyjnego.

X
X

wystąpienia publiczne szkolenie