skuteczne szkolenia wystąpień publicznych

Błąd PowerPointa

“Błąd PowerPointa. Jeszcze prezentujesz, czy już fascynujesz?” – Mattias Pohm, wyd. Studio Emka

Prawdopodobnie najlepsza książka o wystąpieniach publicznych wydana w języku polskim. Jeśli chcesz coś zrobić dla swoich umiejętności prezentacji i masz czas/pieniądze/energię/chęć na przeczytanie tylko jednej, jedynej książki – to bez wahania kup “Błąd PowerPointa”. Ta książka to 100 % praktycznych, możliwych do zastosowania od zaraz porad, wiele świetnych przykładów ilustrujących, o czym autor mówi i przede wszystkim masa doskonałych narzędzi, wielokrotnie zwiększających siłę przekazu prezentera. Wszystko to podane w stylu ‘straight to the point an no bullshit”, bez lania wody i rozpisywania się jakim to jestem fajnym, wycackanym konsultantem.

Do tej książki możesz wracać wielokrotnie i wciąż odnajdywać w niej nowe, wartościowe rzeczy. Autor jest nauczycielem retoryki, coachem i mówcą działającym na terenie niemieckojęzycznej Europy. Ostatnio założył nawet partię polityczną Anti-PowerPoint Party… Książkę zdecydowanie polecam – i to jako ‘first choice’!

Ocena 5/5. Mnóstwo bardzo przydatnej wiedzy, podanej w sposób umożliwiające jej natychmiastowe zastosowanie w praktyce biznesowej.

X
X

wystąpienia publiczne szkolenie